GNS ALÜMİNYUM A.Ş.

HAKKIMIZDA

Tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapmış, verimli toprakları, lojistik manada etkili coğrafi konumu ve güzel insanlarıyla her daim gözbebeği olmuş bir yerleşim yeri Trakya…

Günümüze gelindiğindeyse, ülke ekonomisinin büyük bölümünü karşılayan sanayisi, lojistik konumunu daha da güçlendiren limanları, Tır taşımacılığı ve konteyner transferini kolaylaştıran ulaşım imkanları ile gözbebeği olmaya devam ederken, verimli topraklarında bulunan doğa, ırmak, göl ve ormanlarına sahip çıkarak, alternatif enerjide güneş enerji sistemleri ve rüzgar gülü tesisleriyle sahip olduğu ivmesini yükseltmeye devam etmektedir.

İşte bu topraklardan gücünü alıp Dünya’ya açılan 40 yıılık tecrübeye sahip GNS Alüminyum, 2018 yılından bu yana hayata geçirdiği billet üretimiyle de sektöründe istikrarlı yükselişini sürdürmektedir. Sahip olduğu bilgi birikimi ve sadık iş ortaklığı odağında, kendisine olan güveni kaliteye dönüştürerek dünya markası olmayı hedeflemektedir. Çalışmalarına ilk günkü heyecanla devam eden GNS Alüminyum, üretimlerini sürdürülebilirlik odağında çevreci bir yaklaşımla gerçekleştirmekte, gelecek nesillere güzel bir dünya bırakmak için var gücüyle çalışmaktadır. İSO ikinci 500 ve IDDMİB 64 sıralamaları ile ihracat kapasitesini tercilleyen GNS alüminyum her geçen gün odağına yeni coğrafyaları eklemektedir. Siparişleri taahhüt ettiğimiz zamanda, başarılı bir şekilde tamamlayarak; hizmetlerimizi yüksek teknik ve idari yeteneklere sahip uzman kadrosu ve makinalarıyla profesyonel olarak sağlamaktadır.

GNS Alüminyum olarak Tekirdağ Ergene’de, 40 yıllık tecrübemizi 2018 yılında yeni üretim tesisimizle taçlandırarak, alüminyum billet üretimi gerçekleştirmekteyiz.

Sahip olduğumuz bilgi birikimimiz ve sadık iş ortaklığımız odağında, kendimize olan güveni kaliteye dönüştürerek dünya markası olmayı hedeflemekteyiz.

Çalışmalarımızı ilk günkü heyecanla sürdürmekte, üretimimizi sürdürülebilirlik odağında çevreci bir yaklaşımla gerçekleştirmekte, gelecek nesillere güzel bir dünya bırakmak için var gücümüzle çalışmaktayız.

GNS ALÜMİNYUM 

GNS ALÜMİNYUM

HAVAALANI

TREN İSTASYONU

LİMAN

AVRUPA OTOBANI

GÜMRÜK

Tesisimizin yer aldığı coğrafyanın da bize sağladığı lojistik altyapı avantajlarıyla yaklaşık 30 ülkeye ihracat yaparak daha ulaşılabilir ürün hizmeti sunuyoruz.